top of page

Zahájení Kolotoče s 3D mappingem

Náš team navštívil Plzeňské náměstí, kde pod taktovkou Plzeň 2015 a mistrů projekce z 3Dsense, námi dodané projektory rozzářily 3D mapping na kostele a naše světla zahájila provoz kolotoče.

StreetLife Fetival Mnichov

Dne 13 až 14.9.2014 se naše produkce v rámci prezentace Plzeň 2015 starala o jednu stage z mnoha na StreetLife Festivalu v Mnichově. Děkujeme umělcům za jejich výkony a pořadatelům za důvěru a příležitost

Festival Waves Vienna

Na festivalu Waves Vienna 3.10.2014 náš team v rámci prezentace Plzeň 2015 zařídi produkci a inspici v Café Flex v samotném srdci Vídně.

Národní konference Venkov 2014

Náš tým kompletně technicky zajistil zahajovací večer v kapli Máří Magdalény na vrchu Krasíkově 

Netradiční zahajovací večer ve stylu venkovské Pecha Kucha Night.

Přímý přenos z Nového divadla do KD Peklo

Dne 2.9. bylo slavnostně otevřeno Nové divadlo v Plzni. Při této příležitosti náš team zajistil přímý přenos Prodané nevěsty ze scény Nového divadla do KD Peklo na LED stěnu.

Skupova 2014

Kompletní technika a realizace v prostorách kulturního centra Pap-rna

MB Tech challenge

Kompletní realizace firemní akce na klíč. Prezentace firmy a jednotlivých pracovišť, catering, technické zajíštění celého večera, motokárové závody. Akce se konala v Plzni a v Praze.

Rock Angels 2014

V prostorách Pap-rny se konal kulturní večer s mediálně známýma tvářema. Společně s prostorem naše firma zajistila techniku pro celý večer.

Pecha Kucha 2014

Technické zázemí.

MB Tech - dětský den

realizace části programu

Kouzlo Vánoc 2013

Petr Čejka a jeho Storm Ballet studio vytvořilo tento překrásný večer plný hudebního a tanečního umění spojeného s vánoční atmosférou. Večer byl podtržen úžasnou světelnou atmosférou a trojitou videoprojekcí. Náš tým kompletně zajistil technické prvky a videorežii celého večera.

Raden

celovečerní film RADEN
Pilsen Live! - hlavní produkční filmu RADEN

Giorgio Fashion Show 2013

Módní přehlídka s trojitou video projekcí.
Náš tým kompletně technicky zajistil celou akci.

River Sound 2013

Hudební indoor a outdoor Festival.
Kompletní realizace festivalu. Technika-Produkce-Inspice-Realizace

Pecha Kucha Night 2013

Spolupořadatel.
Projekce, světelná technika, příprava a shánění prostor.

Virtuální Plzeň 2013

Kompletní příprava prstor, produkce, technika a realizace.

grand opening motokary papirna 2012

3.11.2012 jsme zajištovali v našich prostorách grand opening motokárové dráhy, kde se mimo jiné ukázali hvězdy jako je Kristýna Leychtová, Dance 2XS a mnoho dalších.
V rámci tohoto openingu proběhla v horním patře vernisáž, kde se představilo více než 20 umělců z oblasti malba, video a sochařství.

Pilsner fest 2010 / 12

Naše organizace měla možnost utvářet program na venkovní stage před pivovarem v roce 2010 a v roce 2012 se znovu podílet na realizaci té samé stage.

Bombafest 2012

V našich prostorách se v roce 2012 odehrál festival Bomfafest, na kterém jsme mimo poskytnutí prostor zajištovali i ispici a technické zázemí.

Rezidenční pobyty

Díky naší spolupráci s mezinárodním projektem M4M a divadlem Ponec Praha se v našich prostorách uskutečnili rezidence, kde mohli choreografové z Chile, Madarska Čech atd… tvořit svá představení na následující sezonu.
Rezidence probíhali od června do října a všechna představení u nás připravovaná se budou (mimo jiné) v našich prostorách hrát v roce 2013.

Rezidence užívali například:
Sabastian Belmar, Laszló Flop, Tereza Lenerová, Lenka Vágnerová, Pavel Mašek, Jan Malík a další.

Tanec Praha 2012 -13 - 14

Tento festival se částečně konal v našich prostorách v kulturním centu Pap-rna.
Festivalu se jen v našich prostorách zúčastnilo více než 800 diváků.

Mezinárodní víkend tance 2012

K této akci nás přizvala Petra Parvoničová  (choreograf muzikálu Děti ráje) která tento víkend pořádala.
Naše organizace byla přizvána jako spolupořadatel a starala se převážně o kompletní technické vybavení od světelné přes podiovou až po zvukovou techniku.

Dívka roku 2012 -13 - 14

Na této soutěži jsme byli spolu s naším choreografem osloveni, abychom realizovali kompletní večer od techniky počínaje až po celkovou vizualizaci a produkci konče.
Po skončení ročníku 2012 jsme byli přizváni jako hlavní pořadatel a organizátor pro rok 2013 a 2014.

Streets in Opera 2010

Divadelně taneční festival s celorepublikovou účastí.

V rámci tohoto projektu byly osloveny skupiny z Prahy, Brna, Hradce Králové, Plzně a Českých Budějovic. Tyto skupiny patří ke špičce taneční scény a již několikátým rokem, produkují tyto skupiny velmi úspěšné a celovečerní představení.

Každá ze skupin představovala své programy doposud pouze regionálně a přesto byly schopny dosáhnout návštěvnosti v tisících. Ulice v Opeře umožnila neopakovatelnou příležitost vidět kvalitní představení na jednom místě v rozsahu dvou dnů. Celá atmosféra byla podtržena místem konání, jenž bylo Komorní divadlo v Plzni. Celková návštěvnost projektu byla cca 1500 lidí.

Gaze Out 2008/09/11

Taneční projekt Gaze Out je již třetím pokračováním série divadelně tanečního představení, které se těší obrovské popularitě a celorepublikového uznání nejen u tanečníků.

Zatímco předchozí ročníky byli situovány do kongresových sálů, poslední ročník se pořadatelé rozhodli pro netradiční prostory a zcela ojedinělou formu která dosud nebyla v západočeském kraji prezentována.

Cílem tohoto projektu bylo propojení streetdance s moderním a klasickým pojetím tance, přičemž tyto styly nebyli dávány do kontrastu, ale navzájem se doplňovali a využívali svých předností.

Cube 2008 /09/10/11/12

Již po tři roky PilsenLive pořádá jednu z nejprestižnějších soutěží v Plzeňském kraji.
Tento taneční battle, kde si soutěžící z celé republiky ukazují svůj jedinečný um, v krátkých prezentačních vstupech a posléze tanečních soubojích jeden proti jednomu, dosáhl za své tři roky působnosti na české scéně návštěvnosti v rádu 1000 diváků. V roce 2012 do poroty zasedli nejlepší tanečníci nejen z České Republiky.

Den Meliny Mercouri 2010/11/12

V rámci kandidatury města Plzně na Evropské hlavní město kultury 2015 byl PilsenLive! přizván k produkci několika stage na tomto festivalu, který se odehrával na Americké ulici v Plzni.
Jednalo se o celodenní produkci která obsahovala mnoho workshopů s celorepublikově uznávanými tanečníky, představení mnoha tanečních souborů, koncerty kapel, beatboxová exibice se zahraničním hostem a v neposlední řadě graffiti stage která probýhala po celý den.

Otevírání Plzeňských kašen

K ceremoniálu slavnostního otevření Plzeňských kašen byl přizván i PlsenLive!, který v koprodukci s tanečníky stvárnil jednu ze slavnostních choreografií tohoto ceremoniálu.

Světovaření 2010

V rámci celotýdenního projektu „Světovaření“ byl PilsenLive! Požádán o produkci jednoho z dnů.
Tento projekt obsahoval mnoho umělců jak na poli výtvarnickém, tak i tanečním a hudebním.
Den byl naplněn mnoha workshopy, výstavami a koncerty.

Vejprnice dětem

10.10.2010  ve Vejprnicých proběhla kampaň s názvem „Vejprnice dětem“
PilsenLive! Zde zařizoval tvorbu propagačních materiálů, taneční představení, fotoateliér a rukodělné dílny ke spokojenost těch nejmenších.

Game of skate 19/10/2012

Parta v čele s Tomášem Voříškem si v Plzni uspořádala i další ročník akce Pilsen Game of S.K.A.T.E.. Už třetí pokračování se jelo v prostoru bejvalejch papíren a my vám teď přinášíme video, pár fotek a report z pera pana organizátora. Jsme rádi, že se pořád najdou lidi, který se snažej dělat něco pro rozvoj skateboardingu na lokální úrovni!

Red Bull Paper Wings 2012

Kvalifikace světového šampionátu v hodu vlaštovkou proběhla v Plzni. Za tímto účelem byl vůbec poprvé pro veřejnost slavnostně otevřen prostor výrobní haly na papír v areálu bývalých plzeňských papíren.

bottom of page